تیر ۳۰, ۱۴۰۳

درباره آریس

شرکت آریس تفلون اصفهان با توجه به اهمیت حفظ سلامتی شهروندان با تکیه بر الطاف الهی و به کار گیری نیروهای متخصص و کارآمد و تولید محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده و اکنون با بیش از یک دهه فعالیت توانسته در زمره تولید کنندگان  و تامین کنندگان برتر  قرار گیرد.

اهداف شرکت :

  • ارتقا روز افزون کیفیت محصولات
  • جلب رضایت مشتری
  • کاهش هزینه های تولید و عرضه محصولات ارزان قیمت با حفظ کیفیت
  • افزایش بهره وری
  • حفظ بازارهای داخلی با کسب موفقیت مستمر و تلاش در جهت ورود به بازارهای بین المللی

مجری تخصصی انواع پوششهای صنعتی در صنایع غذایی ، دارویی ، پزشکی ، نفت و گاز و پتروشیمی شامل :

– پوششهای تفلون صنعتی ، PTFE, PFA,FEP,ETFE,ECTFE

– پوششهای تفلون غذایی

-`پوششهای سرامیک

– پوششهای ضد میکروب

– پوششهای کوره ای

– رنگهای صنعتی و دریایی

– پوششهای سرامیک پودری

– پوششهای مقاوم در برابر اسید و باز

– پوششهای مقاوم به خوردگی

]شرکت آریس تفلون با تکیه بر الطاف الهی و به کار گیری نیروهای متخصص و کارآمد و تولید محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتری توانسته در یک دهه ی اخیر جزو برترین شرکت های تخصصی اجرای انواع پوشش های صنعتی و خوراکی در ایران باشد.[  ]این مجموعه اقدام به ایجاد تیمی حرفه ای و متخصص در کلیه زمینه های فعالیت خود نموده است که در کنار دانش ، توانایی فنی ، آموزشهای به روز شده و ابزار در دسترس خود نسبت به شناسایی نیازها ، ارزشها ، اولویتها و خواسته های متقاضیان هر بخش اقدام نموده و بر اساس رعایت اصول علمی ، عملی ، اخلاقی و درنظر گرفتن جوانب اقتصادی مراجعه کنندگان محترم نسبت به ارتقاء سطح بهداشت و سلامت روحی و جسمی ایشان اقدام می نمایند

برای اینکه بتوان مفهومی کامل از موضوع کیفیت ارائه کرد، باید به این موضوع توجه داشت که یک محصول مناسب ضمن اینکه باید دارای ویژگی‌ها و صفات فیزیکی قابل قبول برای مشتریان باشد، باید بر نیازها، خواسته‌ها و انتظارات مشتری هم درباره قیمت، ترکیب، عملکرد و… منطبق بوده و آنان را برآورده کند.برخی از محصولات مورد نیاز برای تولید کالاهای نهایی باید با برخی از استانداردهای صنعت مطابقت داشته باشند. این استانداردها توسط تعدادی از گروه های تجاری یا صنعتی که سعی در حفظ سطح مشخصی از کیفیت دارند ، تنظیم شده است. با داشتن موردی که مطابق با یک استاندارد خاص صنعت باشد ، مشتری از سطح کیفیت محصول اطمینان حاصل میکند. در حالی که مهارت‌های فنی و دیگر مهارت‌های تعریف شده‌ای که در شرح وظایف شغلی آمده است، نقش مهمی را در تصمیم‌گیری راجع به یک کارمند بازی می‌کنند، مهارت‌های فردی و انسانی دیگری نیز هستند که در بلند مدت کیفیت کارمندان خوب را مشخص می‌کنند.

بیشتر سازمان‌ها به ویژگی‌های رفتاری و فردی افراد و تاثیر این ویژگی‌ها بر مجموعه بی‌توجه هستند. این سازمان‌ها بر این باورند که مهارت‌های فنی، اهمیت بسیار بیشتری داشته و این ویژگی‌هاست که یک کارمند را به کارمندی خوب بدل کرده و کسب و کار سازمان را پیش می‌برد. این امر سلامت محیط کار را به گونه ای حرفه ای حفظ خواهد کرد. در غیر این صورت ما به طور مداوم دغدغه ذهنی نسبت به رفتار دیگر همکاران در محیط کار خواهیم داشت. این امر نه‎تنها در مورد کارمندان، بلکه مدیران شرکت نیز صحت دارد بنابراین ایجاد روابط دوستانه بسیار نزدیک با همکاران در هر شرایطی نادرست خواهد بود

شرکت آریس تفلون با بیش از ده سال سابقه در حوزه ی خدمات تفلون صنعتی، آماده عقد قرارداد با کلیه ی شرکت های صنعتی و کارگاه های تولیدی می باشد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
error: Content is protected !!