تیر ۵, ۱۴۰۳

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home3/aristefl/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

تاریخچه خدمات پوشش PTFE

کشف PTFE یک حادثه خوشحال کننده بود. در اواخر دهه ۱۹۳۰، روی پلانکت در حالی که به عنوان یک شیمیدان برای مواد شیمیایی جنبشی کار می کرد، PTFE را کشف کرد. پلانکت در تلاش بود تا مبرد جدیدی تولید کند، اما در حین کار با گازها، پوشش سفید مومی شکلی ایجاد کرد که لغزنده بود. آزمایشات بعدی چندین کاربرد احتمالی را برای ماده جدید پلانکت نشان داد و متعاقباً در سال ۱۹۴۱ ثبت اختراع شد و در سال ۱۹۴۵ با نام تجاری تفلون® ثبت شد.

ماده جدید به سرعت کاربردهای متنوعی پیدا کرد و تا سال ۱۹۴۸، شرکت مادر مواد شیمیایی جنبشی ، Chemours، هر سال بیش از ۲ میلیون پوند از آن را تولید می کرد. تفلون در پروژه منهتن برای پوشش دریچه‌ها و آب‌بندها در لوله‌های ذخیره هگزا فلوراید اورانیوم استفاده شد و در دهه ۱۹۶۰ معمولاً به عنوان پوشش نچسب در ظروف آشپزخانه استفاده می‌شد.

سیستم های پوشش PTFE در برابر دماهای بسیار بالا و مواد شیمیایی خشن مقاومت می کنند

پوشش های صنعتی تفلون PTFE (پلی تترا فلوئورواتیلن) ​​دارای:

بالاترین دمای عملیاتی هر فلوروپلیمر (۲۶۰ درجه سانتیگراد [۵۰۰ درجه فارنهایت])

کمترین ضریب اصطکاک

مقاومت خوب در برابر سایش و شیمیایی

پوشش‌های صنعتی PTFE معمولاً در کاربردهای آزادسازی قالب برای محصولاتی مانند توپ‌های گلف و تشک‌های لاستیکی استفاده می‌شوند، اما می‌توانند در کاربردها و کاربردهای متعدد مورد استفاده قرار گیرند.

این پوشش‌های PTFE برای سیستم‌های چند لایه فقط به صورت مایع مبتنی بر آب در دسترس هستند. برای مزایای کلی پوشش های PTFE، جدول زیر را ببینید . برای جزئیات محصول خاص، با ما تماس بگیرید .

پوشش های صنعتی تفلون PTFE

حداکثر ساخت فیلم (میلیون)

ساخت فیلم در هر پوشش (میلیون)

دمای پخت (°C/°F)

حداکثر دمای استفاده (°C/°F)

FDA*

حامل

رنگ

شرح

کد

۳.۰

۰.۵ – ۱.۵

۷۲۵/۳۲۵

۵۰۰/۲۶۰

خیر

آب

سبز

ساخت فیلم استاندارد

۸۵۱G-214

8.0

0.8 – 3.0

725/325

500/260

خیر

آب

خاکستری

ساخت فیلم بالا

۸۵۱G-221

8.0

0.8 – 3.0

750/399

500/260

خیر

آب

سبز

ساخت فیلم بالا

۸۵۱G-224

8.0

0.8 – 3.0

750/399

500/260

خیر

آب

مشکی

ساخت فیلم بالا

۸۵۱G-255

8.0

0.8 – 3.0

725/325

500/260

بله

آب

پاک کردن

ساخت فیلم استاندارد

۸۵۲G-201

8.0

0.8 – 3.0

750/399

500/260

خیر

آب

پاک کردن

ساخت فیلم بالا

۸۵۲G-202

پوشش های تفلون دارای تعدادی خواص هستند که آن را برای بسیاری از صنایع مفید می کند. پوشش های PTFE در برابر مواد شیمیایی خورنده مقاوم هستند ، عایق خوبی در برابر الکتریسیته هستند، آب را جذب نمی کنند، می توانند در برابر گرما و سرما مقاومت کنند، در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاومت می کنند و اصطکاک کمی ایجاد می کنند. بسیاری از پوشش‌های صنعتی تفلون می‌توانند در دمای پایین تا ۲۵۰- درجه فارنهایت بدون از دست دادن خواص فیزیکی مقاومت کنند و می‌توانند به طور مداوم در دماهای تا ۲۶۰ درجه سانتیگراد/۵۰۰ درجه فارنهایت کار کنند. پوشش نچسب تفلون در فرهنگ ما چنان افسانه ای شده است که سیاستمداران و شخصیت های عمومی ظاهراً دست نخورده اغلب در رسانه ها به «تفلون®» ملقب می شوند.

علاوه بر کاربردهای آن در ظروف آشپزی، پوشش‌های تفلون صنعتی اغلب در صنعت خودروسازی، مواد کابل‌کشی، دستگاه‌های نوری، کاربردهای دارویی، لوله‌ها، دریچه‌ها و غیره استفاده می‌شوند. شرکت‌هایی که علاقه‌مند به نحوه کار تفلون® با محصولات خود هستند، باید با Orion Industries، یک اپلیکاتور صنعتی دارای مجوز Chemours که در اعمال پوشش‌های تفلون صنعتی بر روی محصولات مختلف تخصص دارد، تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
error: Content is protected !!