تیر ۳۰, ۱۴۰۳

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home3/aristefl/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253

رنگ تفلون نچسب

۱ min read

رنگ تفلون نسوز

تفلون خالص بالاترین ضریب سایش را در بین تمام پلیمرها دارد و برای کاربردهایی که روغن کاری در آنها ممکن نیست یا اصلا امکان پذیر نیست ایده آل است. تفلون خالص بیشترین تحمل حرارتی را در بین پلاستیک ها دارد، از ۲۶۰ – تا ۲۶۰+ متغیر است، تفلون خالص بهترین عملکرد را در صنعت تبرید دارد به طوری که هیچ نوع خرابی را نشان نمی دهد، تفلون خالص دارای ویژگی های آب بندی عالی، خالص است. تفلون قابل اشتعال نیست مگر در اکسیژن بیش از ۹۴ درصد در محیط زیست، تفلون خالص یک عایق الکتریکی بسیار خوب است. انواع تفلون نسوز شامل میله تفلون، نوار تفلون چسب (سیلون)، ورق تفلون نسوز، نوار تفلون نسوز، ورق پلی آمید، نوار پلی آمید، شلنگ تفلون نسوز، ورق پلی اورتان، نوار پلی اورتان، پارچه فایبرفلون و نوار فایبرفلون می باشد.

اسپری رنگ تفلون

رنگ اسپری تفلون برای جلوگیری از برخورد و چسبندگی سطوح مختلف استفاده می شود. این اسپری برای قطعات پلاستیکی که تضاد کمی با قطعات مجاور خود دارند بسیار مناسب است. از جمله موارد کاربرد این محصول در صنایع تولیدی سبک می توان به اسپری رنگ تفلون اشاره کرد، خاصیت روانکاری خشک برای روانکاری با خاصیت حرکتی مناسب است. رنگ اسپری تفلون برای استفاده بر روی انواع مواد مانند فلز، پلاستیک و چوب مناسب است. مقدار زیاد (تفلون) در این محصول ضریب اصطکاک را تا حد زیادی کاهش می دهد. پوشش ایجاد شده توسط این محصول گرد و غبار و آب را دفع می کند و در برابر روغن، گریس و مواد شیمیایی مقاوم است. رنگ اسپری تفلون را می توان در ریل، تسمه نقاله، غلتک انتقال، پنجره، ابزار برش و ماشین آلات بسته بندی استفاده کرد. همچنین می تواند به عنوان روان کننده دائمی شفت در یاتاقان های پلاستیکی و پوشش ضد آب برای واشرهای کاغذی و نمدی و به عنوان جداکننده در مکان هایی که استفاده از سیلیکون، روغن و گریس مناسب نیست استفاده شود.

رنگ تفلون مایع

به تفلون مایع چسب تفلون مایع نیز گفته می شود. نوار تفلون مایع خمیری بهترین جایگزین برای نوار تفلون محسوب می شود و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. شکل کوتاه نوار تفلون قابل تعویض با خمیر لوله و کنف و در تمامی سیالات آب، اتصالات فلزی گالوانیزه کروم آجدار جهت استفاده در روغن، هوا، مایعات، گاز و مواد شیمیایی می باشد و یکی از مهم ترین لوازم موتورخانه می باشد. و تجهیزات شمرده می شود.

فروش ظروف رنگ تفلون و پفلون(فروش رنگ تفلون ظروف pfluon)

رنگ های تفلون بر اساس مواد اولیه پلی اتیلن فلورسین ساخته می شوند. این رنگ ها می توانند حرارت بالا را تحمل کنند و به عنوان لایه ای نچسب عمل خواهند کرد. رنگ های تفلون در ن,دو فام کرم و مشکی موجود است و علاوه بر زیبایی به ظروف، از آن ها در برابر اکسیداسیون نیز محافظت می کند و از چسبیدن غذا به ظروف جلوگیری می کند. رنگ های تفلون در دو لایه آستر و رویه موجود می باشد. ابتدا رنگ آستر اسپری شده و در دمای بین ۳۸۰ تا ۴۰۰ درجه پخته می شود، سپس رنگ رویه پاشیده می شود و فرآیند پخت مجدد در همان دما انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
error: Content is protected !!