تیر ۵, ۱۴۰۳

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home3/aristefl/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 253
آریس تفلون

آریس تفلون

ما با تخصص در انواع پلیمرهای مهندسی و قطعات پلاستیکی گامی مؤثر در تأمین نیازهای صنایع مختلف برداشته ایم. ما از طیف گسترده ای از پلاستیک های استاندارد ، پلاستیک های مهندسی و پلاستیک های با کارایی بالا مانند تفلون PTFE ، پلی آمید ، پیک PEEK، پلی اتیلن ، پلی استال ، PFA ، فیبر ، پلی پروپیلن ، شیشه های پلکسی ، PVDF و… استفاده می کنیم و عملکرد متفاوت را بالا می بریم. قطعات.

تراشکاری تفلون و پلیمر

ما با تخصص در انواع پلیمرهای مهندسی و قطعات پلاستیکی گامی مؤثر در تأمین نیازهای صنایع مختلف برداشته ایم. ما از طیف گسترده ای از پلاستیک های استاندارد ، پلاستیک های مهندسی و پلاستیک های با کارایی بالا مانند تفلون PTFE ، پلی آمید ، Peek Peak ، پلی اتیلن ، پلی استال ، PFA ، فیبر ، پلی پروپیلن ، شیشه های پلکسی ، PVDF و… استفاده می کنیم و عملکرد آن را بالا می بریم. قطعات.

تراشکاری و فرز تفلون های صنعتی

تفلون یکی از موادی است که به خوبی شناخته شده است. سرعت چرخش و فرز تفلون صنعتی زیاد است و ۹۰ ٪ از مواد به ابزارهای ماشینکاری آسیب نمی رسانند ، بنابراین زمان قطعات فنی کمتر از قطعات فلزی است.

برای تبدیل قسمت های فلزی دستگاه های خود به قسمت های تفلون ، بسته به نوع فعالیت و کارآیی دستگاه ها ، معمولاً از یک نوع ماده برای اکثر مکان ها استفاده می شود. با فرض افرادی که به دنبال یک تفلون ضد عفونی کننده هستند ، اجزای آن به اصطکاک کم نیاز دارند و معمولاً با استفاده از ماده خاصی که ما به طور خاص تعدادی از مواد فوق را معرفی کرده ایم ، این مؤلفه ها بر این اساس طراحی و تولید می شوند. شود.

تخمین زدن قیمت قطعات تفلونی

از آنجا که اطلاعات واضح در مورد قیمت پروژه های تولید و تولید ، که شامل فرز و تراشکاری تفلون یا سری تراشی ، مهم است که برای ساخت قطعات از چه ماده ای باید استفاده شود؟ در نظر بگیرید که چگونه جزئیات وتیراژ برای تعیین قیمت است.

تعیین این موارد به برآورد قیمت کمک می کند تا قیمت تخمینی درست و از نظر اقتصادی مناسب باشد.

به عنوان مثال ، برای محاسبه قیمت یک غلتک تفلونی از میلگرد پلی اتیلن ، که به قطر ۷۰ میلی متر و ارتفاع ۲۰ سانتی متر است ، وزن و قیمت جنس ابتدا بر اساس تعداد عرف و در بسته دوم محاسبه می شود در مورد جزئیات غلتک و البته بسته به گردش سفارش قیمت تمام شده اجزای آن بر اساس اجرت محاسبه می شوند

قبل از ساخت قطعات تفلونی یک مشاور دریافت کنید

هنگامی که صحبت از تولید قطعات صنعتی ، به ویژه در تعداد بالا است ، مردم معمولاً فکر می کنند اولین کاری که باید انجام شود تهیه مواد است و سپس یافتن تولیدی برای سفارش قطعات، اما می خواهیم بگویم که بهتر است یک پروژه تولیدی، متریال را که تهیه نکنید باید خصوصیاتی را را در نظر بگیرید، و ویژگی هایی را که قطعات باید در نظر گرفته شوند یا از نظر کیفیت واجد شرایط باشند .

انتخاب های اشتباه باعث وقت و انرژی می شوند و از همه مهمتر هزینه شما. اولین کاری که برای انجام قطعات انجام می شود ، مشاوره از یک متخصص برای کاهش خطر ساخت مؤلفه های شما است.

از دهه گذشته ، ساخت قطعات ویژه پلیمری (تفلون و قطعات لاستیکی) به دلیل توانایی بالای آن در افزایش عملکرد و کارآیی ، کاهش وزن و زمان شکست آنها مورد تقاضا قرار گرفته است. نزدیک به دو دهه است که مجتمع پاکیلون در فرآیند ماشینکاری (تراشکار و فرزکاری) قطعات صنعتی و تفلون های مورد اعتماد مشتریان در هر صنعت قرار گرفته است.

انواع تفلون نسوز بصورت میلگرد و ورق تراشکاری تفلون

فروش انواع تفلون میلگرد و ورق

سازنده قطعات طبق نمونه شما

تراش انواع قطعات لاستیکی و پلیمر ها (پلی یورتان کربن فسفر برنز – PTFE – پلی اتیلن پلی آمید فیبر نسوز و استخوانی، انواع ذغال های صنعتی صنایع نفت و پتروشیمی و … ) پذیرفته می شود و با کمترین تلورانس و جنس اصلی تراش داده شده و تقدیم مشتریان عزیز می گردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
error: Content is protected !!